Grafinio dizaino kursai

Išmokite retušuoti nuotraukas, kurti spaudos ir internetinės reklamos projektus.

Išmanieji grafinio dizaino kursai

Mūsų neformalaus ugdymo grafinio dizaino mokykla veikia jau nuo 2009 m. ir daugeliui, besidominčių kompiuterine grafika bei dizainu esame puikiai žinomi. Nors dirbame seniai, bet nuolat atnaujiname grafinio dizaino mokymų metodus ir būdus ieškodami pačių efektyviausių, užtikrinančių geriausius mokinių rezultatus.

2013 m. besiremdami Vokietijos ir Skandinavijos šalių gerosiomis edukacinėmis praktikomis pristatėme nuotolinius grafinio dizaino kursus informacinių technologijų specialistams. Mokymai buvo itin sėkmingi. Įkvėpti to, kad net universitetai ir kolegijos savo dėstytojus pradėjo siųsti mokytis pas mus, daug ir sunkiai dirbome, kol sukūrėme kursų metodą, padengiantį >80% dizaino, marketingo ir verslo darbams reikalingų žinių, todėl dabar Specto.lt grafinio dizaino kursai pasiekiami visiems.

Jau devynerius metus kurdami ir tobulindami grafinio dizaino kursus vadovaujamės trimis vertybėmis:

Individualu, patogu, efektyvu!

Mokykitės su dėstytoju gyvai!

Individualu!
Daugiau jokių grupių! Šie grafinio dizaino kursai vyksta dėstytojui su mokiniu dirbant tik individualiai. Mūsų mokinių rezultatų tyrimai rodo, kad individualus mokymas lemia iki 65% geresnius rezultatus nei kai mokiniai mokosi grupėse, kai dėstytojo dėmesys neišvengiamai  išdalinamas visiems.

Patogu!
Mokytis turi būti patogu. Esame įsitikinę, kad malonus mokymosi procesas užtikrina geriausius rezultatus. Šie mokymai vyksta nuotoliniu būdu su dėstytoju dirbant gyvai. Kaip sako mūsų mokiniai, rezultatas toks pats, lyg dėstytojas būtų šalia, bet nereikia niekur vykti. Mokytis galima visur, kur kiekvienam individualiai patogu: biure, Prahoje, lovoje, ant stogo, visur, kur jaučiamas kūrybinis įkvėpimas.

Efektyvu!
Daug daug konsultacijų ir praktikos! Kiekvienas atliktas darbas vertinamas pažymiu ir komentaru. Pažymį skiriame sau, komentarus – mokiniui. Komentarai mokiniams padeda tobulinti darbus, o pažymiai mums – grafinio dizaino kursų sistemą. Todėl kursus devynerius metus tobuliname ne tik mes patys, bet kartu tai daro ir daugiau nei 500 mūsų kursuose žinias tobulinusių mokinių.

Kurį grafinio dizaino kursų planą pasirinkti?

Atsižvelgę į mokinių poreikius sukūrėme tris grafinio dizaino kursų planus.
Susipažinimui – START, darbui – WORK, darbui visomis grafinio dizaino programomis – PREMIUM.

7

Planas START

Norintiems susipažinti ir išmokti nesudėtingas užduotis atlikti su pasirinkta grafinio dizaino programa – Photoshop, Illustrator arba InDesign, tinkamiausias planas yra START. Šis kursų planas nuo WORK ir PREMIUM skiriasi tuo, kad į jį neįeina praktika. Paprastai jį renkasi žmonės, kurie neplanuoja dirbti grafinio dizaino darbų profesionaliai, bet nori savarankiškai atlikti einamųjų dizaino arba retušavimo darbų užduotis.

7

Planas WORK

Šis kursų planas skirtas norintiems išmokti dirbti profesionaliai pasirinkta dizaino programa. Kitaip nei START, WORK planas apima individualią praktiką, todėl baigus kursus neatsakytų ir neįsisavintų klausimų tiesiog nelieka. Šis variantas rekomenduojamas grafikos dizaineriams, fotografams-retušuotojams, marketingo specialistams. WORK dažnai renkasi smulkių ir vidutinių verslų savininkai bei vadovai, kurie išmokę naudotis programa, reklamos kampanijas kuria patys, taip sutaupydami laiko ir finansų resursų.

7

Planas PREMIUM

PREMIUM skirtas žmonėms, norintiems profesionaliai įsisavinti visas tris pagrindines grafinio dizaino programas. Įprastai po šių kursų arba net jų metu mokiniai jau pradeda dirbti kūrybinėse srityse. Į šį grafinio dizaino kursų planą įeina viskas, ką esame sukūrę geriausio:

  • 30 individualių nuotolinių pamokų gyvai.
  • ~150 praktikos užduočių žinioms įtvirtinti.
  • Neribotas prisijungimas prie kitų mūsų kursų virtualios aplinkos pamokų (Photoshop, Illustrator, InDesign), todėl jei kažko įsisavinti nespėsite pamokos metu, visada galėsite prisijungti ir pakartoti.

Individualių grafinio dizaino kursų kaina

Sukūrėme mokymų planus, pritaikytus kiekvieno poreikiams!
Siūlome galimybę išmokti dirbti pasirinkta programa – Photoshop, Illustrator, InDesign arba, visomis trimis iškart, pasirinkus grafinio dizaino kursų planą PREMIUM.

START

Viena programa pasirinktinai:
arba Photoshop,
arba Illustrator,
arba InDesign

10 išmaniųjų pamokų
(~20 ak. val.)

Neribotos konsultacijos

Individuali praktika
(~40 ak. val.)

Neribojamas prisijungimas prie virtualios mokymų aplinkos


 

290 €
(dienos seansas*)

350
(vakaro seansas**)

WORK

Viena programa pasirinktinai:
arba Photoshop,
arba Illustrator,
arba InDesign

10 išmaniųjų pamokų
(~20 ak. val.)

Neribotos konsultacijos

Individuali praktika
(~40 ak. val.)

Neribojamas prisijungimas prie virtualios mokymų aplinkos


 

390 €
(dienos seansas*)

470
(vakaro seansas**)

PREMIUM

Viena programa pasirinktinai:
ir Photoshop,
ir Illustrator,
ir InDesign

30 išmaniųjų pamokų
(~60 ak. val.)

Neribotos konsultacijos

Individuali praktika
(~120 ak. val.)

Neribojamas prisijungimas prie virtualios mokymų aplinkos


 

890 €
(dienos seansas*)

1100
(vakaro seansas**)

* Dienos seansas – pamokos vyksta nuo 9:00 iki 16:00 val.
** Vakaro seansas – pamokos vyksta 18:00-19:30 val.
*** Sėkmingai įveikus visas 10 pamokų kurso dalyviui įteikiamas sertifikatas.

Registracija

Registruokitės ir informuosime apie artimiausias laisvas vietas bei tolimesnę eigą.

Arba skambinkite ir pasikonsultuokite telefonu:
863 000 515

Grafinio dizaino kursai

Kaip vertinate savo žinias?

Pasirinkite kursus:

Pasirinkite seansą:

+370 630 00515   art@specto.lt


Specto.lt yra dizaino kūrybos agentūra. Mes kuriame aukštos vertės logotipų dizainą, unikalius prekių ženklus, profesionalius spaudos maketus ir šiuolaikinius internetinius tinklapius.


Nuo 2009 m. mūsų neformalaus ugdymo mokykloje organizuojami Photoshop kursai, Illustrator kursai, InDesign kursai ir grafinio dizaino kursai.


MB „Specto LT“


Įmonės kodas: 304914494
Banko sąskaitos nr.: LT63 7300 0101 5623 5755
Bankas: AB Swedbank
Reg. adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, LT-08237
Tel. (buhalterija): +370 610 86986  |  info@specto.lt