fbpx

Tinklalapių kūrimo paslaugos

Dėmesys kokybei!

Mes kuriame aukštos kokybės tinklapius ir elektronines parduotuves!

Profesionalų programavimo patirtis!

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia internete. Kasmet vis labiau augant elektroninės komercijos rinkos daliai pažangus verslas vis daugiau dėmesio skiria savo įvaizdžiui ir klientų pasiekiamumui elektroninėje erdvėje. Kokybiškas tinklapis tapo nebe privalumu, o būtinu kokybę liudijančiu verslo elementu.

Mes siūlome profesionales tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas. Kurdami tinklalapius itin daug dėmesio skiriame ne tik dizaino ir pirkėjų patirčiai, bet ir nematomai daliai – tinklapio programinio kodo kokybei. Mūsų sertifikuoti programuotojai kuria švaraus programinio kodo tinklapius, kas garantuoja itin greitą krovimąsi, puikų SEO suderinamumą ir malonią patirtį pirkti.

Sveikas programinis kodas

Kol daugelis fokusuojasi tik matomą sistemos dalį, mūsų programavimo inžinieriai itin daug dėmesio skiria programinio kodo struktūrai. Tai nematoma, bet ypatingai svarbi dalis. Sveikas programinis kodas yra sveika tinklalapio širdis!

Modernūs tinklalapiai ir el. parduotuvės

Mes naudojame savo sukurtas pažangias elektroninių parduotuvių ir tinklalapių sistemas. Užtikriname, kad elektroninės komercijos projektai būtų suderinti su saugiais mokėjimų protokolais.

Spartus krovimosi greitis

Jokio erzinančio vėlavimo! Kokybiškai paruošta tinklalapio arba elektroninės parduotuvės programinio kodo sistema užtikrina itin spartų sistemos krovimosi laiką.

Modernaus dizaino privalumai

Mes tikime, kad tik darniai veikiančios integruotos paslaugos gali užtikrinti aukščiausią tinklalapių kokybę. Specto veikia du glaudžiai bendradarbiaujantys skyriai – programuotojai ir dizaineriai, todėl mūsų sukurti tinklapiai ne tik kokybiškai veikia, bet ir atrodo moderniai.

Pamirškite varginančias pirkinių paieškas

Elektroninių parduotuvių privalumai suteikia galimybes greitai ir patogiai surasti ieškomas prekes.

Varginančios prekių paieškos ir pirkimo procesai liko praeityje. Elektroninės komercijos era suteikia galimybę visas prekes įsigyti internetu. Mes kuriame pirkėjams itin patogias elektronines parduotuves. Siekiame užtikrinti malonią apsipirkimo patirtį.

Pasiekite savo klientus bet kurioje pasaulio vietoje.

Mes naudojame serverių sistemas, kurios užtikrina spartų tinklalapių krovimąsi iš bet kurios pasaulio vietos.

Šiais laikais žmonės aktyviai keliauja laisvalaikio ir darbo tikslais. Fizinės parduotuvės tapo neperžengiamu barjeru tarp lokalaus verslo ir aktyvaus šiuolaikinio kliento. Mūsų elektroninės komercijos sprendimai tiesia tiltus ir atveria geriausius kelius žmonėms pasiekti internetu parduodamas prekes.

Geriausia vartojimo patirtis gimsta viduje.

Nuo elementaraus HTML iki pažangaus React programavimo patirčių.

Mes kuriame įvairaus dydžio elektroninės komercijos projektus: nuo asmeninių prezentacinių tinklalapių iki labai sudėtingų paslaugų pirkimo ir/arba rezervavimo sistemų. Kad ir kokia sudėtinga sistema bebūtų, mes pasirenkame pačius efektyviausius programavimo sprendimus. Mūsų sertifikuoti programavimo specialistai dirba tiek su įprastomis HTML/CSS programavimo kalbomis, tiek su nauja moderniąją React, kuri elektroninės komercijos projektams suteikia itin spartų veikimą ir saugumą.

Ir kas svarbiausia – visus sudėtingus programavimo dalykus mes pasiliekame sau klientams suteikdami tik puikiai veikiantį produktą.

Sprendimai augančiam verslui

Specto LT tarpusavyje glaudžiai integruoti programavimo, dizaino ir marketingo skyriai suteikia geriausią verslo patirtį.

Kurdami visus projektus siekiame, kad jie ne tik atrodytų, bet ir veiktų darniai, todėl pasirūpiname, kad dizainas būtų suderintas su programavimu, o publikuotam elektroninės komercijos projektui (pvz., el. parduotuvei) būtų pritaikyti efektyvūs rinkodaros sprendimai.

Tik darniai veikianti dizaino, programavimo ir rinkodaros sistema gali užtikrinti kokybišką pažangaus verslo plėtrą.

Ieškote tinklalapių ir el. parduotuvių specialistų?

Parašykite mums arba skambinkite ir papasakokite savo idėją.
863 000 515

Photoshop kursai

+370 630 00515   art@specto.lt


Specto.lt yra dizaino kūrybos agentūra. Mes kuriame aukštos vertės logotipų dizainą, unikalius prekių ženklus, profesionalius spaudos maketus ir šiuolaikinius internetinius tinklapius.


Nuo 2009 m. mūsų neformalaus ugdymo mokykloje organizuojami Photoshop kursai, Illustrator kursai, InDesign kursai ir grafinio dizaino kursai.


MB „Specto LT“


Įmonės kodas: 304914494
Banko sąskaitos nr.: LT63 7300 0101 5623 5755
Bankas: AB Swedbank
Reg. adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, LT-08237
Tel. (buhalterija): +370 610 86986  |  info@specto.lt