fbpx

Marketingo paslaugos

Daugiau vertės!

Marketingo paslaugos verslui, kylančiam aukštyn!

Visos marketingo paslaugos vienoje vietoje!

Savo klientams siūlome daugiau nei tik marketingo paslaugos. Mes kuriame vartotojų patirtį. Nesvarbu, ar tai būtų prekės ženklas, pakuotė, tinklapis, banerinė reklama, ar kitokia marketingo kampanija – visais atvejais mes kuriame jausmą, emociją ir teigiamą patyrimą, kas taip traukia kliento akį ir širdį.

Ir kas svarbiausia – mes atliekame visus marketingo darbus, todėl į visus projektus žiūrime kompleksiškai taip užtikrindami nuoseklią prekės ženklo raidą.

Online marketingo paslaugos

Leiskite klientams Jus rasti internete! Mes siūlome visas internetinio marketingo paslaugas įskaitant SEO, Google Ads, turinio marketingą, socialinių tinklų rinkodaros paslaugas ir kt.

i

Offline marketingo paslaugos

Išnaudokite tradicinės rinkodaros privalumus, stiprinkite įvaizdį ir išplėskite vietinę klientų auditoriją. Jūsų komunikaciją sukurs mūsų rinkodaros profesionalai.

Dizaino paslaugos

Pirkėjai perka akimis ir mes tai žinome jau 10 metų! Atrodykite puikiai ir nustelbkite savo konkurentus tobulu dizainu.

Marketingo tyrimai

Mes atliekame matematines duomenų analizes, nustatome svarbiausius pardavimų ir pirkėjų elgsenos veiksnius bei kuriame prognostinius modelius.  Mūsų rezultatai padeda planuoti ir optimizuoti verslo strategiją.

Logotipų kūrimas

Branding’o, vizualaus identiteto kūrimas

Marketingo specialisto nuoma

Produktų ir pakuočių dizaino kūrimas

Google Ads reklamos paslaugos

Socialinių tinklų marketingas

Prezentacinių tinklalapių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Marketingo plano sudarymas, įgyvendinimas

Turinio marketingas

SEO paslaugos

Marketingo tyrimai ir duomenų analizė

Sėkminga marketingo strategija yra nuosekli.

Aukite tolygiai ir nuosekliai: mes atliekame visus marketingo ir dizaino darbus.

Turbūt pastebėjote, kad vieni, kartais net visai maži, prekių ženklai puikiai atpažįstami ir visų geidžiami, o kitus pamirštame tą pačią akimirką, kai jie nustojami reklamuoti. Šį efektą mes vadiname nuosekliu marketingo tęstinumu. Daugiau jokio blaškymosi – mes kuriame ir administruojame visus marketingo darbus, todėl visose medijose išlaikome tolygų prekių ženklų dizainą, komunikacijos tikslus ir įvaizdžio formavimo strategiją.

Gerą marketingą lydi tobulas dizainas.

Atrodykite tobulai ir leiskite savo konkurentams nublankti.

Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą sakydavo senovėje, o dabar gyvename perteklinės rinkos laikais, todėl būti pastebėtu ir išskirtiniu yra daug svarbiau nei bet kada anksčiau. Tobulas dizainas yra geriausias, o dažnai net ir pigiausias, būdas padidinti produkto arba paslaugos pridėtinę vertę.

Mes žinome, kokį svarbų vaidmenį marketinge atlieka dizainas, todėl kurdami vizualiąją komunikaciją dizainui skiriame ypatingą dėmesį. Profesionaliai atliekame visus verslo dizaino darbus: nuo vizitinių kortelių iki produktų bei patentuojamų prekių ženklų.

Mūsų marketingo patirtis – Jūsų patirtis.

Koncentruokitės į verslą – marketingu pasirūpinsime mes.

Nuo 2008 m. iki dabar esame sukaupę gausios patirties dirbdami su farmacijos, informacinių technologijų, maitinimo, telekomunikacijų, chemijos, statybų, teisės, pramogų ir daugybės kitų sričių verslų marketingu. Mums puikiai pažįstamos įvairiausių sričių geriausiai pasiteisinusios marketingo strategijos.

Mūsų marketingo paslaugomis naudojasi tiek įmonės, neturinčios marketingo darbuotojų, tiek marketingo specialistai, su kuriais dirbame sinergiškai taip sukurdami aukštesnę pridėtinę vertę.

Ar tikrai pažįstate savo klientą?

Marketingo tyrimai ir duomenų analizė: kai vienas skaičius geriau už tūkstančius žodžių.

Marketingo strategija gali būti paremta subjektyviomis nuomonėmis arba objektyviais skaičiais. Būtent marketingo tyrimų rezultatai leidžia maksimaliai tiksliai įvertinti galimybes, rizikas ir perspektyvas. Mes atliekame matematinę duomenų analizę ir ieškome statistiškai reikšmingų veiksnių, lemiančių verslo procesus. Šios žinios gali suteikti milžinišką konkurencinį pranašumą plėtojant verslą.

 

Ieškote marketingo partnerių?

Parašykite mums arba skambinkite ir papasakokite savo idėją.
863 000 515

Photoshop kursai

Mūsų klientai

siekia geriausio rezultato.

+370 630 00515   art@specto.lt


Specto.lt yra dizaino kūrybos agentūra. Mes kuriame aukštos vertės logotipų dizainą, unikalius prekių ženklus, profesionalius spaudos maketus ir šiuolaikinius internetinius tinklapius.


Nuo 2009 m. mūsų neformalaus ugdymo mokykloje organizuojami Photoshop kursai, Illustrator kursai, InDesign kursai ir grafinio dizaino kursai.


MB „Specto LT“


Įmonės kodas: 304914494
Banko sąskaitos nr.: LT63 7300 0101 5623 5755
Bankas: AB Swedbank
Reg. adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, LT-08237
Tel. (buhalterija): +370 610 86986  |  info@specto.lt