fbpx

Photoshop ir grafinio dizaino kursai: sukurkite savo ateitį.

Grafinio dizaino perspektyvos

Grafinis dizainas laikomas viena iš patraukliausių ir nepakeičiamiausių profesijų pasaulyje. Vieną dieną dizaineriai gali dirbti Vilniuje, kitą – Rokiškyje, o dar kitą – tarkim, Prahoje. Šiuo metu grafikos dizainerio atlyginimas ne daug atsilieka nuo vidutinio informacinių technologijų specialisto atlyginimo, o gerų specialistų uždarbiai, anot rinkos analitikų, tik didės.

Seniai baigėsi tie laikai, kad gamintojai pardavinėdavo tiesiog grikius arba tiesiog arbatas. Dabar didžiąją produkto vertės dalį sudaro jo patrauklumo vertė. Klientas dėmesį pirmiausia atkreipia į kokybišką pakuotę. O kur dar reklamos rinka. Reklamos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo dizaino. Reklamoje žmonės perka vizualų grožį. Visa tai kuria grafikos dizaineriai, puikiai valdantys kūrybines programas, iš kurių svarbiausia, žinoma, Adobe Photoshop. Strateginių iniciatyvų agentūra prognozuodama ateities rinką ir vertindama profesijų ateitį sudaro mirštančių ir perspektyviausių profesijų sąrašus. Grafinis dizainas laikomas ta profesija, kurios artimiausius 50-70 metų nepakeis jokios technologijos, nes grafinio dizaino kūriniai pirmiausia gimsta kūrėjo galvoje.

Kitas, o kartu ir didžiausias, grafinių dizainerių darbo privalumas yra tas, jog dizaineriai, gyvendami bet kur, dirba pasaulinėje rinkoje atitinkamai už pasaulinės rinkos kainas.

Photoshop kursai atsiperka

Studija Specto.lt (anksčiau “De Arte”) Photoshop kursus organizuoja nuo 2009 m. Per tą laiką sukūrėme būrį puikių grafikos dizainerių ir fotografų. Kai kurie savarankiškai įkūrė nuosavas studijas, kiti dirba fotografais, įskaitant didžiuosius Lietuvos informacinius portalus, o su pačiais geriausiais, kurie darbais įrodė savo dėmesingumą ir kruopštumą, bendradarbiaujame iki šiol pateikdami jiems maketų ir nuotraukų užsakymus.

Specto.lt Photoshop ir grafinio dizaino kursus dėsto profesionalūs grafikos dizaineriai. Kursai yra orientuoti praktinį darbą – į tas funkcijas ir suvokimo logiką, kurios pirmiausia reikia norint sukurti puikų komercinį dizaino produktą. Dėl tos priežasties dažnas klientas yra smulkaus verslo savininkas. Tokie žmonės savo gaminamą produkciją fotografuoja, retušuoja pateikdami skoningai ir parduoda internetu visame pasaulyje. Taip pat dažnai sulaukiame grožio procedūrų bei rinkodaros specialistų.

Kodėl Photoshop kursai atsiperka? Atsakymas labai paprastas – vidutinė grafinio dizainerio valandos darbo kaina 2018 m – 30 €. Nereikia būti matematiku – 5-6 klientas dizaineriui po visų mokesčių jau neša pelną.

Patiems geriausiems baigusiems Specto Photoshop arba grafinio dizaino kursus dažnai pasiūlome galimybę bendradarbiauti su Specto dizainerių komanda kuriant komercinius dizaino projektus. Svarbiausia, kad mokiniai

  • Mėgsta gerą ir skoningą dizainą;
  • Dirba kruopščiai ir atsakingai;
  • Turi modernų šiuolaikinį požiūrį į dizainą;
  • Nori dirbti sau laisvi ir nepriklausomi.

+370 630 00515   art@specto.lt


Specto.lt yra dizaino kūrybos agentūra. Mes kuriame aukštos vertės logotipų dizainą, unikalius prekių ženklus, profesionalius spaudos maketus ir šiuolaikinius internetinius tinklapius.


Nuo 2009 m. mūsų neformalaus ugdymo mokykloje organizuojami Photoshop kursai, Illustrator kursai, InDesign kursai ir grafinio dizaino kursai.


MB „Specto LT“


Įmonės kodas: 304914494
Banko sąskaitos nr.: LT63 7300 0101 5623 5755
Bankas: AB Swedbank
Reg. adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, LT-08237
Tel. (buhalterija): +370 610 86986  |  info@specto.lt