fbpx

Photoshop kursai – dažniausiai užduodami klausimai.

Photoshop kursai – DUK

Photoshop kursais besidominčių žmonių nuolat sulaukiame įvairių klausimų apie kursų struktūrą, kainą, programas ir kita. Mes išanalizavome pastarųjų kelerių metų užklausas ir pateikiame atsakymus  į dažniausiai užduodamus klausimus apie Specto.lt Adobe Photoshop kursus.

Daugiau informacijos apie Photoshop mokymus galite rasti ir Photoshop kursų puslapyje.

w

Kiek laiko trunka kursai?

Photoshop kursai trunka iki 3 mėnesių. Tai yra maksimali mokymų trukmė. Kadangi mokymai vysta išmaniojoje platformoje, mokytis galima bet kuriuo metu, todėl visą kursą galima baigti greičiau nei per 3 mėnesius.

Kiek laiko trunka viena pamoka?

Kadangi mokytis galima tada, kada norima ir ten, kur norima, Photoshop kursų pamoka trunka tiek, kiek pageidauja pats mokinys arba kol paskirtos užduotys atliekamos idealiai gerai. Jei pamokos užduotys atliekamos blogai, mokinys, atsižvelgęs į dėstytojo pastabas, darbus koreguoja tol, kol jie atliekami gerai. Pamokos konsultacijų skaičius neribojamas.

Kiek kainuoja Adobe Photoshop kursai?

Photoshop kursai internetu kainuoja nuo 79 € per mėnesį, priklausomai nuo pasirinkto paketo. Kainos skelbiamos kursų puslapyje.

Ar po kursų įteikiami pažymėjimai?

Taip, sėkmingai baigus kursus įteikiami pažymėjimai.

Kada galima pradėti mokytis?

Siekiant išlaikyti kokybę vienu metu dėstytojas dirba su ribotu žmonių skaičiumi. Jei dalyvių skaičius mažesnis, kursus galima pradėti iškart apmokėjus sąskaitą, jei dėstytojo valandos užpildytos, gali tekti palaukti eilėje. 

Ar Photoshop kursai rengiami įmonėms?

Taip, Photoshop kursai organizuojami tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, įskaitant ir mažas, ir dideles įmones.

Ar mokėsiu po kursų kurti logotipus ir maketuoti leidinius?

Adobe Photoshop programa yra taškinės grafikos programa. Ja galima sukurti tik logotipų eskizus ir vizualizacijas. Logotipai ir piktogramos yra vektorinės grafikos elementai. Jie kuriami Abobe Illustrator programa.
Maketavimas Photoshop programa galimas ir jo pagrindų mokoma, visgi didelės apimties spaudos maketavimui patogesnė – Adobe InDesign programa.
Išmokti naudotis visu pagrindiniu grafinio dizaino programų paketu: Photoshop, InDesign ir Illustrator galite kompiuterinės grafikos kursuose.

Ar į kursus įeina Photoshop praktika?

Taip, mes siūlome galimybę ne tik įgyti teorinių, bet ir praktinių žinių. Tai yra viena iš svarbiausių kursų sudėtinių dalių.

+370 630 00515   art@specto.lt


Specto.lt yra dizaino kūrybos agentūra. Mes kuriame aukštos vertės logotipų dizainą, unikalius prekių ženklus, profesionalius spaudos maketus ir šiuolaikinius internetinius tinklapius.


Nuo 2009 m. mūsų neformalaus ugdymo mokykloje organizuojami Photoshop kursai, Illustrator kursai, InDesign kursai ir grafinio dizaino kursai.


MB „Specto LT“


Įmonės kodas: 304914494
Banko sąskaitos nr.: LT63 7300 0101 5623 5755
Bankas: AB Swedbank
Reg. adresas: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius, LT-08237
Tel. (buhalterija): +370 610 86986  |  info@specto.lt